Оренда світла
Якісне світлове обладнання в оренду

Будь-які значущі події у світі шоу-бізнесу, не можуть обійтися без оренди світлового обладнання.

Прокат сценічного світла


Оренда сцени під ключ передбачає повне технічне оснащення. Включаючи і сценічне світлове обладнання.

Оренда концертного світлового обладнання


На концертах прийнято використовувати світильники PAR, на клубних вечірках застосовуються заливні світлодіодні прожектори, малюючі динамічні голови.

Оренда світлового обладнання для дискотек і вечірок


Лазери, малюючі і заливні світлові голови, сканери, стробоскопи та дзеркальна куля - основна оренда світлового обладнання, що використовується при проведенні танцювальних заходів.

Світло на приватному або корпоративному святі


Свято вимагає відповідного інтер'єрного освітлення в урочистий момент і в момент застілля, і динамічне світло під час танцювальної програми. Це реалізується шляхом оренди світлового обладнання (динамічних заливних і малюючих прожекторів, приладами архітектурного підсвічування, стробоскопом, дзеркальною кулею).

Художнє освітлення


Художнє освітлення - яскрава пропозиція по світловому оформленню event заходів. Художнє освітлення інноваційна пропозиція на ринку оренди світла.

Світлове шоу


Світлове шоу - яскраве враження, подароване гостям Вашого заходу. Світлове представлення складається зі світлових ефектів, лазерних вкраплень і анімацій, феєрверку.

Лазерне шоу


Організація лазерного світло-шоу складається з оренди лазерного світлового обладнання та польоту думки художника по лазерним ефектам. Лазерні шоу використовуються при проведенні дискотек, вечірок, на концертах і при проведенні рекламних акцій.

Мультимедіа шоу


Мультимедіа шоу - комбіноване освітлення, що складається з динамічного малюючого і заливного освітлення, лазерних прожекторів і мультимедіа графіки, що зливається в єдине світлове рішення, іменоване мультимедіа шоу

Послуга з оренди світла включає доставку світлового обладнання, монтаж і демонтаж, роботу режисера по світлу, чергування під час проведення заходу.