Westsound надає широкий спектр послуг з технічного забезпечення масових заходів і шоу-програм. На сьогоднішній день ми ефективно вирішуємо завдання по всім технічним напрямкам шоу-індустрії: оренда звуку, оренда світла та відео до повного технічного забезпечення масових заходів при замовленнях оренди звуку.

 

Оренда професійного звукового обладнання

Досвідчені фахівці допоможуть оформити прокат весільного, новорічного чи святкового звукового обладнання, розрахують вартість оренди звуку і світла на 20 кВт і 50 кВт для кожного конкретного заходу, а для постійних клієнтів нададуть значну знижку.

Ми розробили звукові комплекси, здатні задовольнити найвибагливіших слухачів. Всі системи, які здаються в оренду звуку, відбиралися і налаштовувалися на протязі численних живих виступів і годин проведених за пультом.

Звукове обладнання в оренду озвучення концертів Якісне звукове обладнання Якісний звук

Оренда звукової апаратури — один з напрямків діяльності нашої компанії.

Звуковий супровід заходів найрізноманітніших форматів і оренда звукової апаратури.

Якісне звукове обладнання в оренду

ТНМК Акваріум Ю-Питер

Зі світло- і звукорежисерами компанії Westsound працювали такі відомі гурти, як Скрябін, BB, Скай, Друга Ріка, Тік, ТарТак, Мандри, Кому Вниз, Зоряна, Ю-Пітер, Акваріум та інші виконавці.

оренда звуку львів

Гарний настрій - ось головна складова будь-якого урочистого заходу, а його можна створити тільки за допомогою веселої музики. Досить часто потребують в оренді акустичної системи зі звуком HK Audio 2 квт можна побачити повідомлення "візьму в оренду звукове обладнання на Новий рік" і подібні - це означає, що люди хочуть створити приємну атмосферу на свято, але просто не знають, куди їм звернутися за допомогою. Крім того, сама оренда плазмового і специфічного звукового обладнання без професійних настроювачів та інших фахівців просто марна, адже людина без досвіду не зможе правильно встановити його і експлуатувати.

Оренда звукового обладнання та комплексна технічна підтримка заходу

Оренда звукового обладнання

Спочатку необхідно створити план акустичної системи, який буде оптимальним для конкретного приміщення або відкритого майданчика. Потім, слід підібрати і встановити звукову апаратуру, що володіє не тільки достатнім рівнем потужності, а й відповідну для використання з іншими елементами звукового комплексу. Нерідко артисти, які виступатимуть на концерті або святі, висувають свої вимоги щодо звукозабезпечення, освітлення і т. д., їхні побажання необхідно виконувати в будь-якому випадку. Замовивши оренду звуку в нас, ваше свято запам'ятається, насамперед, гарною музикою та веселим настроєм.